Aktuālie pasākumi

21.07.2024. - Svētdienas Brančs

15.07.2024.

Svētdienas Brančs

Baudi vēlās brokastis pie mums Mazmežotnes muižā!

21.jūlijā, Mazmežotnes muižā no plkst. 11:00 līdz plkst. 14:30 būs iespēja baudīt vēlās brokastis jeb branču. ????

Branča laikā baudi gardus ēdienus un dzērienus, dodies pastaigā pa muižas teritoriju un baudi nesteidzīgu svētdienu! ????

Branča cena pieaugušajiem - 35;- EUR;

Bērniem 5-12 gadi - 15;- EUR.

Nakšņojot Mazmežotnes muižas viesnīcā 20.jūlijā, 21.jūlija bračs ir komplimentārs! ????

Branču apmeklēt iespējams, veicot iepriekšēju rezervāciju un priekšapmaksu, rakstot uz e-pastu:

info@mazmezotne.lv

19.10.2024. - Samanta TĪNA koncerts "Vēstule Tev"

17.03.2024.

Samanta ielūdz uz atklātu un personisku dzīves stāstu akustisku tūres koncertu “Vēstule Tev” Mazmežotnes muižā!

Dziedātāja Samanta Tīna turpina ceļojumu pie saviem klausītājiem akustiskajā koncerttūrē “Vēstule Tev”, kuru aizsāka 2023.gada nogalē ar pilnībā izpārdotiem koncertiem. Uzstājoties pilīs un koncertu norises vietās ar īpašu sajūtu, Samanta vedīs klausītājus muzikālā ceļojumā, atklājot savu pieredzi, būtību un stāstus, ar kuriem vēlas dalīties un iedvesmot.

“Šajā akustiskajā tūrē vēlos vest klausītāju sava veida ceļojumā, dzīves pieredzē, daloties ar saviem piedzīvojumiem, pārdzīvojumiem, nodevību, kāpumiem un kritumiem, bet tādā veidā vēloties motivēt, iedvesmojot, ka viss ir pārvarams, un galvenais ir ticība sev un savai būtībai. Tā būs kā saruna ar klausītāju.

Dalīšos gan Indijas, gan attiecību pieredzē, ko esmu mācījusies no smagām un sāpīgām pieredzēm, kas manī atstājušas ļoti dziļas un sāpīgas rētas, dalīšos arī ar Eirovīzijas pārdzīvojumiem, kritumiem, sevis kritizēšanu un perfekcionismu, kā tas mani ietekmējis, ko man mācījis, kādas atziņas esmu guvusi, lai varētu saņemties iet uz priekšu, iedvesmojot un motivējot citus.

Koncerti tiks veidoti ļoti romantiski, atklāti, privāti, sveču gaismā. Tie būs ļoti uz “Tu” vērsti koncertstāsti, ko divatā ar pianistu Haraldu Stenclavu nodosim klausītājiem.

Būs iespēja arī iegādāties Samantas radītu “The Queen” kolekcijas apģērbu , kā arī mīlīgi slavenos “Bučiņāāās” džemperus.

Seko aktuālajai informācijai:

https://www.facebook.com/SamantaTina

https://www.instagram.com/samantatina/

Sākums 19:00

Ierašanās no 18:00

Darbosies bufete.

Biļetes: www.bilesuserviss.lv

Muižas istabiņu rezervācija: info@mazmezotne.lv

Lai nesteidzīgi baudītu vakaru un nākošās dienas rītu ar garšīgām brokastīm, apmeklētājiem iespējams rezervēt muižas viesnīcā kādu no istabiņām (tālr.: 25772269, info@mazmezotne.lv, www.mazmezotne.lv).

Pirms/pēc koncerta - iespējams izstaigāties pa izgaismoto plašo un skaisto, rudens noskaņās piepildīto muižas teritoriju.

Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts. Ar biļetes iegādāšanos un savu klātbūtni – biļetes īpašnieks neiebilst, ka pasākuma laikā uzņemtais foto un video, neidentificējot konkrētas personas, var tikt publicēts un izmantots publicitātes sabiedrības informēšanā par notikušo pasākumu.

Uz tikšanos Mazmežotnes muižas koncerta vakarā!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu