Aktuālie pasākumi

12.08.2022, 16:00 - POP-UP pusdienas

24.07.2022.

Kopā ar šefpavāra Ērika Dreibanta komandu Pavāru māja Līgatnē, esam sarūpējuši iespēju pirms Marijas Naumovas koncerta nesteidzīgi pusdienot muižā un nogaršot šī brīža spilgtākās garšas no zemnieku produktiem un savvaļas veltēm. Aicinām pusdienās un iepriekš tās pieteikt, iegādājoties biļetes.

Pop-up pusdienas Mazmežotnes muižā

pirms M.Naumovas koncerta

12. augustā / 16:00

4 kārtu ēdienkarte 39.90EUR

Dzērieni par papildus samaksu uz vietas

Vietu skaits ierobežots

Pusdienu ilgums 2-2.5 stundas

Iepriekš iegādājoties biļetes te www.pavarumaja.lv/pasakumi/mazmezotne-3

12.08.2022, 19:00 - Marijas Naumovas koncerts "Franču saulrietā"

29.05.2022.

Dziedātāja Marija Naumova

Vasaras mūzikas koncertprogramma “Franču Saulrietā”

Šī gada vasarā aprit 15 gadi kopš mēs ar vīru un meitu iesēdāmies savā mazajā busiņā, lai dotos uz Parīzi, kur palikām deviņus skaistus savas dzīves gadus. Francijas, it īpaši Parīzes gaisā, virmo neaprakstāma brīvības un neatkarības sajūta, vieglums, romantika un dzīvesprieks, kas atspoguļojas arī viņu mūzikā. Un kā gan bez mīlestības apcerējuma tajā!

Es vēlos aicināt Jūs pabūt kopā FRANČU SAULRIETA VAKAROS skaistas mūzikas pavadījumā, apburošajā Mazmežotnes muižā.

Mēs esam sagatavojuši akustisko programmu, kurā būs dzirdamas manas vismīļākās franču dziesmas.

Mēs Jūs ļoti gaidīsim! Nous avons hâte de vous voir!

Biļetes: https://www.bilesuparadize.lv/lv/performance/24051: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/117651

03.09.2022, 19:00 - Latvian Blues Band koncerts

09.02.2022.

LBB Organ Trio ir radies trijiem Latvian Blues Band mūziķiem, džemojot trijatā..."Interesanti ir tas, ka basa funkciju pilda Hammond ērģeles. Šis projekts ir īpašs, jo ļauj mums izkāpt no ierastās vides, dod mums lielāku brīvību. Ļoti daudz tiek radīts uz vietas, uz skatuves, tāpēc nekad nevar zināt un paredzēt mūsu muzikālā ceļojuma galamērķi."Latvian Blues Band Trio izpildījumā dzirdēsim arī vēl neatskaņotas, jaunas, kompozīcijas, īpaši radītas Hammomd ērģeļu skanējumam.Uz tikšanos koncert ...

17.09.2022, 19:00 - mūzikas orķestris DUCELE ar koncertprogrammu MONIKA

25.04.2022.

Ducele koncerttūre ‘’Monika’’

Ekoloģiskās mūzikas orķestris “Ducele”, sadarbībā ar rakstnieci Noru Ikstenu piedāvā uz grupas “Trīs no Pārdaugavas” dziesmām, pieredzi un piedzīvojumiem balstītu koncertuzvedumu “Monika”.

Uzvedumā skanēs slavenākās trimdas dziesminieka Viļņa Baumaņa 60.-70.-80. gados ASV radītās, Latvijas PSR nelegāli toreiz izplatītās, Trešo Atmodu tuvinošās dziesmas jaunās, mūsdienīgās skaņās. “Duceles” aranžējumā un atskaņojumā dzirdēsiet “Trīs no Pārdaugavas” repertuāru, kura saturs joprojām izklausās aktuāls kā Latvijā, tā ārzemēs dzīvojošiem latviešiem.

Uzveduma laikā varēs iegādāties “Duceles” jaunāko ierakstu ar Viļņa Baumaņa dziesmām, kā arī Noras Ikstenas grāmatu par grupu “Trīs no Pārdaugavas”.

Koncertuzvedumā “Monika” piedalās grupas “Ducele” mūziķi Arnis Veibārdis (balss, ģitāra), Andris Alviķis (balss, kontrabass, perkusijas), Artūrs Uškāns (balss, akordeons, kokle, stabules, mutes ermoņikas) un Mārcis Kalniņš (bandžo, buzuki, ģitāra). Scenārijs un režija – Viktors Runtulis.

08.10.2022, 19:00 - koncertprogramma Tālie Krasti, Raimonds Celms un Matīss Žilinskis

04.08.2022.

Koncertprogramma “Tālie krasti” R. Celms / M. Žilinskis

https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/119034

Pianists Matīss Žilinskis un aktieris Raimonds Celms ir satikušies un radījuši jaunu koncertprogrammu “Tālie krasti”, kuras iedvesmas avots ir iemīļotā latviešu dzejnieka Viļa Plūdoņa romantiski tēlainā dzeja. Uz skatuves divi šarmanti un harizmātiski mākslinieki, kuri jutekliskā gaisotnē izdzīvos stāstus par mīlestību, dabu, draudzību, bohēmisko pirmskara Latvijas radošo personību dzīves kāri un baudu. Balss, dzeja, dziesma, klavierspēle, tēlaina improvizācija ļaus uz brīdi nonākt kāda 1934. gada Vecrīgas dūmakām apvītā kafejnīcā pēc pusnakts…

Video Tīzeris - "Tālie Krasti"

Matīss Žilinskis, mūziķis jau ceturtajā paaudzē. Talantīgais pianists, komponists, aranžētājs, šobrīd studē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas Akadēmijā un viņa talantu atzinīgi novērtējis pat maestro Raimonds Pauls. Šī ir viņa debija tik liela mēroga koncertprogrammas īstenošanā gan kā pianistam, gan kā komponistam. Matīsa radīto mūziku un Viļa Plūdoņa dzeju uz skatuves izdzīvos Latvijas Nacionālā teātra aktieris Raimonds Celms. Raimonds ir piedalījies tādās filmās kā: “Dvēseļu putenis”, “Ar putām uz lūpām”, “Jumprava. Lielais notikums”, u.c. mūziklos: “Kaupēn, mans mīļais” u.c., un šobrīd aktīvi darbojas Nacionālajā teātrī kā štata aktieris.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu