Dizains, hostings, interneta www lapas izstrāde - studija CLARUS. Дизайн, хостинг, разработка интернет веб сайта - студия CLARUS. Design, hosting, internet www site development - studio CLARUS.
Par muižu Jaunumi

Mazmežotnes muiža - brīnišķīga vieta pie dabas, piedāvājot viesiem nakšņošanu muižas viesnīcā, gardu ēdināšanu gan restorānā, gan lielos pasākumos, kā arī plašas telpas svinībām, kāzām un semināriem, spa kompleksu ar dažādām pirtīm, vannām un masāžām, bet aktīvās atpūtas cienītājiem un dabas baudītājiem braucienus ar velosipēdiem, laivām un pastaigas pa dabas taku un apkārtnes celiņiem.

Mazmežotnes muiža ir pilnveidojusies un attīstījusies ar mērķi, lai rūpētos par viesu komfortu un atpūtu, sniedzot jūsu labsajūtai pārdomātu un augstvērtīgu atpūtu senatnīgajās muižas vēsturiskajās  ēkās, kurās katrs atradīsiet sev piemēroto piedāvājumu.

Mazmežotnes muižā paveikto darbu sarakstā ir teritorijas sakārtošana un labiekārtošana, muižas vecā akmens tilta atjaunošana, iebraucamā ceļa izbruģēšana, dabas takas izveidošana...

     

     muizu_assoc.png1232501093-292.b.jpgq-latvia.jpghotelstar.jpg          lauku-ceļotājs.jpglejupielāde.pngUntitled (3).jpg ,,m.pnglogowhite-1.png          qqq (1).jpg         hhhh (2).jpg                  ccc.jpg lejupielāde (1).png

+371 25 77 22 69

info@mazmezotne.lv

Mazmežotne, Rundāles novads

apskatīt kartē

LvEnRu
Copyright © 2013 Mazmežotnes muiža. Visas tiesības aizsargātas.